Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takı Koleksiyonu

Imagination

Takı Koleksiyonu Yumin Konstantin'in yarattığı dekorasyonda, doğanın gerçek bir tekrarı görmeyeceğiz. Gözler için formları farklı, bunlar biyoloji atlasından değerli metaller ve değerli taşlarla yapılmış resimler değil. Bunlar, bir kişinin yüzünü ve vücudunu süslemek için yaratılmış eserlerdir. Her gününe neşe katmak için. Ancak sanatçının hayal gücünün yarattığı formlar olarak, doğa yaşamını dokunuşla kendi içlerinde taşırlar. Bozulmayan malzemelerin doku ve dokunsal özellikleri sayesinde, yüzeylerindeki ışık ve gölge oyunuyla.

Proje Adı : Imagination, Tasarımcıların adı : Konstantin Yumin, Müşterinin adı : Konstantin Yumin .

Imagination Takı Koleksiyonu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.