Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Musluk

Aluvia

Musluk Aluvia'nın tasarımı alüvyal erozyondan ilham alır; su, zaman ve kalıcılık yoluyla kayaların üzerindeki yumuşak silüetleri şekillendirir; Tıpkı nehir kenarındaki çakıl taşları gibi, kulp tasarımındaki yumuşaklık ve kullanıcı dostu eğriler, kullanıcıyı zahmetsiz bir çalışmaya teşvik ediyor. Özenle hazırlanmış geçişler, ışığın yüzeyler boyunca akıcı bir şekilde hareket etmesini sağlayarak her ürüne uyumlu bir görünüm kazandırır.

Proje Adı : Aluvia, Tasarımcıların adı : Corona, Müşterinin adı : Corona.

Aluvia Musluk

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.