Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Paleti Karıştırma

MiioPalette

Paleti Karıştırma Miio Palette'in tasarımı bir ressamın paletinden esinlenmiştir, ancak diş laboratuvarı içindi. Tasarımcı, sanatsal ve işlevsel perspektifi birleştirerek kompoziti karıştırmak için kolay temizlenebilir, çıkarılabilir cam yüzey ve seramik kavanozlarınızı pratik olarak saklayabileceğiniz 9 çukur ile donatılmış bir ürün yarattı. Karıştırma plakası yardımıyla kullanıcı, diş teknisyenlerinin performansını en üst düzeye çıkarmak için tüm küçük şişeleri farklı özelliklerine tamamen uygun olacak şekilde kolayca ayarlayabilir.

Proje Adı : MiioPalette, Tasarımcıların adı : Gilbert Vasile, Müşterinin adı : miioPALETTE.

MiioPalette Paleti Karıştırma

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.