Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kolye

Angel Named Mother

Kolye Anne sevgisinden esinlenerek tasarlanan Melek İsimli Anne Kolye, Anneler Günü etkinliği üzerine tasarlandı. Böylesine akılda kalıcı bir tasarımın amacı, annelerin manevi değerlerini anmak ve bu kıymetli sonsuz nesneye bakarak sevgilileri kışkırtmaktır. Bu eşitsiz kolye, anne olma hissini uyandırmak için bir anneye, bir eşe, bir kıza veya bir sevgiliye takdim edilebilir.

Proje Adı : Angel Named Mother, Tasarımcıların adı : Alireza Asadi, Müşterinin adı : AR.A.

Angel Named Mother Kolye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.