Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Etiketleri Tasarımı

I Classici Cherchi

Şarap Etiketleri Tasarımı 1970 yılından beri Sardunya'daki tarihi bir şaraphane için The Classics şarap serisi için etiketlerin yeniden biçimlendirilmesi tasarlandı. Yeni etiketlerin incelenmesi, şirketin takip ettiği gelenekle olan bağı korumak istiyordu. Önceki etiketlerin aksine, şarapların yüksek kalitesiyle uyumlu bir zarafet hissi vermeye çalıştı. Zira etiketler tartılmadan zarafet ve stil getiren Braille tekniği ile çalışmaktadır. Çiçek deseni, aynı zamanda şirket logosu olan yakındaki Usini'deki Santa Croce kilisesinin deseninin grafik detaylandırmasına dayanmaktadır.

Proje Adı : I Classici Cherchi, Tasarımcıların adı : Giovanni Murgia, Müşterinin adı : Vinicola Cherchi.

I Classici Cherchi Şarap Etiketleri Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.