Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Drop

Sehpa Ahşap ve mermer ustalarının titizlikle ürettiği damla; masif ahşap ve mermer üzeri lake gövdeden oluşmaktadır. Mermerin kendine has dokusu tüm ürünleri birbirinden ayırır. Damla sehpanın boşluk kısımları, küçük ev aksesuarlarının düzenlenmesine yardımcı olur. Tasarımın bir diğer önemli özelliği ise gövde altında bulunan gizli tekerleklerin sağladığı hareket kolaylığıdır. Bu tasarım, mermer ve renk alternatifleri ile farklı kombinler oluşturmanıza olanak sağlar.

Proje Adı : Drop, Tasarımcıların adı : Buket Hoscan Bazman, Müşterinin adı : Marbleous.

Drop Sehpa

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.