Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takı

Meaningful Heart

Takı Aile ya da olaylar hakkında anılar taşıyan çok sayıda mücevher var. O zamandan beri eski moda oldular, ancak satılamayacak kadar paha biçilmez ve seviliyorlar. Genellikle mücevher kutusunda saklanırlar. Anlamlı Kalp Takıları genellikle ya bir kolyeye, bazen de tılsım, broş veya anahtarlık olarak takılacak bir kolyedir. Yeni bir şekle sahip yeni bir mücevher parçası ama yine de tüm bireysel duyguları ve hatıraları sürdürüyor. Brittas Schmiede'ye güvendiği sevgili eski altından yapılmıştır. Kalp eriten bir kavramdır.

Proje Adı : Meaningful Heart, Tasarımcıların adı : Britta Schwalm, Müşterinin adı : Britta Schwalm.

Meaningful Heart Takı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.