Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Cafe Iç Tasarımı

& Dough

Cafe Iç Tasarımı Müşterinin merkezi Japonya'da 1.300 çörek mağaza marka mağazasına sahip ve Dough, yeni geliştirilecek bir kafe markası ve büyük açılış yapan ilk mağaza. Müşterimizin sağlayabileceği gücü vurguladık ve bunları tasarımlara yansıttık. Müşterimizin gücünden yararlanan bu kafenin ilk karakteristik noktalarından biri, satın alma tezgahı ile mutfak arasındaki ilişkidir. Bir duvar ve dengeli bir kanat penceresi kurarak, müşterimiz bu işletim tarzında iyidir, müşterilerin daha sorunsuz akışını sağlar.

Proje Adı : & Dough, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : Doyle Collection.

& Dough Cafe Iç Tasarımı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.