Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gözlük Mağazası

Optika Di Moda

Gözlük Mağazası Bir zamanlar Macar besteci Franz Liszt'e ev sahipliği yapan bir binada bulunan Optika di Moda, Budapeşte'nin kalbinde 19. yüzyıl orijinal özelliklerini ve çağdaş tasarımı bir araya getiriyor. Görünür tuğla işi, mağazayı çerçeveler ve şık beyaz vitrinler, tezgahlar ve zeminlerle kontrast oluşturur. Alan avizelerle aydınlatılır ve ekran üniteleri parlak beyaz ışıklarla aydınlatılır. Charles Eames'ten ilham alan sandalyeler ve sade masalar, müşterileri mağazada vakit geçirmeye teşvik ediyor ve uzman optik muayene odaları, odanın arkasındaki cam bir kapıyla ayrılıyor.

Proje Adı : Optika Di Moda, Tasarımcıların adı : Tamas Csiszer, Müşterinin adı : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda Gözlük Mağazası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.