Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzük

Ballerina

Yüzük Tasarımcının klasik müzik ve Rus balesine olan sevgisi, güçlü yönlerinden birini sergileme fırsatı sunan bu yüzüğü yaratması için ona ilham verdi: organik şekillerle tasarım. Bu pembe altın yüzük ve pembe safirlerle çevrili morganit taşı görülmesi gereken bir şey. Çerçeve tasarımı, değerli taşların ışıltısının parlamasını ve renklerini göstermesini sağlarken, balerin figürü ve dalgalı taş düzenlemesi yüzüğün dinamik bir şeklini oluşturarak balerin elinizde süzülüyormuş izlenimi veriyor.

Proje Adı : Ballerina, Tasarımcıların adı : Larisa Zolotova, Müşterinin adı : Larisa Zolotova.

Ballerina Yüzük

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.