Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Shot Cam

Flourishing

Shot Cam Flourishing Shot, gelişen toplumumuz için tasarlanmış bir cam eşya parçasıdır. Cam, kristal berraklığında bir versiyonun yanı sıra cam boyama ile elde edilen çeşitli renklerde üretilen standart bir 0,04L atıştır. Profil, bir çiçeğe benzeyen özel bir heykel yaparak, doğal olarak küçük çaptan büyük çaplara ve bunun tersine geçiş yapan onikagonal bir şekilden yapılmıştır. On ikigeni seçmenin nedeni, yılın her ayını temsil edecek on iki yüzüdür. Amaç, insanlara en sevdikleri alkollü içeceğin bir sanat eseri ile tadını çıkarma imkanı sağlamaktı.

Proje Adı : Flourishing, Tasarımcıların adı : Miroslav Stiburek, Müşterinin adı : MIROSLAVO.

Flourishing Shot Cam

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.