Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Su Arıtma Tesisi

Waterfall Towers

Su Arıtma Tesisi Bina, birleşik bir doğal çevrenin parçası haline gelen yapay bir siteyi yeniden formüle ederken konumu aşıyor. Şehir ile doğa arasındaki sınır, barajın varlığıyla belirlenir ve yoğunlaşır. Her form, doğanın simbiyotik düzen sistemlerini yansıtan bir diğeriyle ilişkilidir. Daha özel olarak, özel kavramda, peyzaj ve mimarinin kaynaşması, su akışının işlevsel ve ardından örgütsel bir unsur olarak kullanılmasıyla gerçekleşir.

Proje Adı : Waterfall Towers, Tasarımcıların adı : Nikolaos Karintzaidis, Müşterinin adı : Natural Systems Competition 2013.

Waterfall Towers Su Arıtma Tesisi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.