Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabure

Yan

Tabure Çocuk her zaman iyi bir ilham kaynağıdır. Yan taburenin onlardan nasıl ilham aldığı ve yaratıldığı burada. 'Yan', Çince'de göz anlamına gelir. Çocukların bakış açısından esinlenen Yan tabure, dünyanın ne kadar harika ve renkli olduğunu bir çocuğun gözünden ifade etmek için yaratıldı. Dışkı şekli gözün enine kesitinden elde edilir. Harika dünyayı temsil eden ve şeffaf şeffaf akrilikle tezat oluşturan canlı kumaş renklerini kullanan tabure, özellikle alışılmadık şekli ile güçlü kimliğini ve göz alıcı görünümünü sunuyor.

Proje Adı : Yan, Tasarımcıların adı : Irene Lim, Müşterinin adı : Shin.

Yan Tabure

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.