Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kol Saati

NBS-MK1

Kol Saati NBS, pratiklik ve ağır hizmet tipi saat kullanıcılarının hoşuna gidecek endüstrileşmiş bir görünüm ile tasarlanmıştır. NBS, sağlam kasa, saatin içinden geçen çıkarılabilir vidalar gibi çeşitli endüstriyel unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Özel kayışlar ve metal toka ve ilmek detayları, saatin erkeksi imajını güçlendirmek için çalışır. Hareketin denge çarkı ve eşapman çatalının çalışması, NBS'nin yansıttığı genel mekanik görüntüyü vurgulayan kadrandan görülebiliyor.

Proje Adı : NBS-MK1, Tasarımcıların adı : Wing Keung Wong, Müşterinin adı : DELTAt.

NBS-MK1 Kol Saati

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.