Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mescit

Water Mosque

Mescit Site üzerinde hassas bir uygulama ile yapı, sonsuza doğru genişleyen bir Mescit görevi gören yükseltilmiş bir platform aracılığıyla denizin devamı niteliğindedir. Akışkan oluşumlar, camiyi çevreye bağlamak için denizin hareketini ifade eder. Yapı, işlevinin doğasını yansıtarak öne çıkıyor ve Ortadoğu mimarisinin felsefesini çağdaş bir şekilde fiziksel olarak ortaya koyuyor. Ortaya çıkan dış cephe, hem ufuk çizgisine ikonik bir katkı hem de modern bir tasarım dilinde gerçekleştirilen tipolojinin yeniden keşfini yaratır.

Proje Adı : Water Mosque, Tasarımcıların adı : Nikolaos Karintzaidis, Müşterinin adı : Abu Dhabi Saadiyat Island.

Water Mosque Mescit

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.