Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sebze Konservesi Ambalajı

Natures Art

Sebze Konservesi Ambalajı Ambalaj tasarım kompozisyonu, elle çizilmiş illüstrasyonları kırmızı ve mor gibi renklerle birleştirir. Bu özel renklerin yerleştirilmesi, kutu içindeki ürünlerin doğal kökenini yansıtan beyaz bir tuval üzerindeki siyah çizgi resimlerle tezat oluşturuyor. Kompozisyonun merkezi, logo ve ürün açıklamasının sağ tarafta kendini göstermesine izin verecek şekilde hafifçe sola yerleştirilmiştir. Resimler sebzeleri büyük miktarda ayrıntı kullanarak grafiksel olarak tanımlamaktadır.

Proje Adı : Natures Art, Tasarımcıların adı : Gabriela Chelsoi | CreativeByDefinition, Müşterinin adı : Gabriela Chelsoi - CreativeByDefinition.

Natures Art Sebze Konservesi Ambalajı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.