Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Lunipse

Lamba "Lunipse", güneş ışığının Dünya atmosferi tarafından gölge konisine kırılması nedeniyle ay tutulması olgusundan esinlenerek üzerine sarılan cam ve ultra çizik çelikten yapılmış bir tavan yemek masası lambası setidir. Amaç, ev atmosferine ay ışığını ve ay tutulması sunumunu getirmektir. Performans ve estetik güzellik bir araya getirilir ve aynı zamanda "Lunipse" ile kullanıcı arasında duygusal bağ kurar, daha geniş ışık ve daha iyi yayılma ve aydınlatma. Çelik kapaklı bu çekici abajurlar modernlik hissi veriyor.

Proje Adı : Lunipse, Tasarımcıların adı : Nima Bavardi, Müşterinin adı : Nima Bvi Design.

Lunipse Lamba

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.