Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Misafirhane Mimarisi Tasarımı

Barn by a River

Misafirhane Mimarisi Tasarımı "Nehir kenarındaki ahır" projesi, ekolojik katılımı temel alarak yerleşik alanı yaratma zorluğunu karşılar ve mimarinin ve manzaranın iç içe geçme sorununun belirli yerel çözümlerini önerir. Evin geleneksel arketipi, formlarının münzeviliğine getirilmiştir. Çatının sedir kiremiti ve yeşil şist duvarları, binayı insan yapımı peyzajın çimen ve çalıları arasında gizler. Cam duvarın arkasında kayalık nehir kenarı görünmektedir.

Proje Adı : Barn by a River, Tasarımcıların adı : Dmitry Pozarenko, Müşterinin adı : Dmitry Pozarenko.

Barn by a River Misafirhane Mimarisi Tasarımı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.