Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Panoramik Fotoğrafçılık

Beauty of Nature

Panoramik Fotoğrafçılık Doğanın Güzelliği, geniş açılı manzara formatında fotoğrafik bir çalışmadır. Bu çalışma bir başka sinematografi biçimi olarak yapıldı. Fotoğrafçı, her zamankinden farklı bir fotoğraf çalışması sunmak ister. Çalışmaları kompozisyon, renk tonu, aydınlatma, görüntü keskinliği, detay nesnesi ve estetik üzerine odaklanıyor. Lens 16-35 mm F2.8 LII ile bu iş için Canon 5D Mark III Kamera kullandı. Kamera ayarlarına gelince, 1/450 Sn, F2.8, 35 mm ve ISO 1600h olarak ayarladı.

Proje Adı : Beauty of Nature, Tasarımcıların adı : Paulus Kristanto, Müşterinin adı : AIUEO Production.

Beauty of Nature Panoramik Fotoğrafçılık

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.