Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Newmoon

Lamba Newmoon, ay ışığını ev atmosferine taşımak amacı ile sevimsiz delikleri ile ay yüzeyinden ilham alan deliklerin içine yerleştirilmiş, üfleme camdan yapılmış bir tavan lambasıdır. Kıvrımlı delik kenarları ile bu göz alıcı cam abajur, modernlik hissi uyandırıyor. Bu ışık delikleri, sarma açısı ile daha iyi ve daha geniş yanmaktadır. Performans ve estetik güzellik bir araya geliyor ve aynı zamanda "Newmoon" ile insanlar arasında duygusal bir bağ sağlıyor.

Proje Adı : Newmoon, Tasarımcıların adı : Nima Bavardi, Müşterinin adı : Nima Bvi Design.

Newmoon Lamba

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.