Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kanepe

Marilyn Two Seat

Kanepe Muhteşem Marilyn Monroe ve küçük beyaz elbisesinden ilham aldı. Elbisenin hareketini simüle eden özel bir döşeme tekniğini vurgulayan bu koltuğun ayaklarının çizimi boyunca zarafeti parlıyor. Marilyn kanepe, bu şekilde odanızı form yorumunun ötesine geçen bir zarafetle doldurmayı ve gelmiş geçmiş en ikonik divanın tüm ihtişamını ve seksiliğini yakalamayı vaat ediyor.

Proje Adı : Marilyn Two Seat, Tasarımcıların adı : Rafaela Luís, Müşterinin adı : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Kanepe

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.