Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Farkındalık Ve Reklam Kampanyası

O3JECT

Farkındalık Ve Reklam Kampanyası Özel alan gelecekte değerli bir kaynak haline geleceği için, bu odayı tanımlama ve tasarlama ihtiyacının artması günümüzde önem arz etmektedir. O3JECT, bilinmeyen bir geleceğin estetik açıdan çekici bir hatırlatıcısı olarak musluk korumalı alanı üretmeye ve tanıtmaya kararlıdır. Faraday Kafesi prensibiyle inşa edilen el yapımı, kapalı ve iletken bir küp, kapsamlı bir kampanya tasarımıyla reklamı yapılan görünüşte ütopik bir odanın ikonik somutlaştırılmasını temsil ediyor.

Proje Adı : O3JECT, Tasarımcıların adı : Matthias Schneck, Müşterinin adı : O3JECT.

O3JECT Farkındalık Ve Reklam Kampanyası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.