Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ev Bahçesi

Oasis

Ev Bahçesi Şehir merkezinde tarihi villayı çevreleyen bahçe. 7m yükseklik farkları olan uzun ve dar arsa. Alan 3 seviyeye ayrıldı. En alçak ön bahçe, koruyucu ve modern bahçenin gereksinimlerini birleştirir. İkinci seviye: İki çardaklı rekreasyon bahçesi - bir yer altı havuzu ve garajın çatısında. Üçüncü seviye: Woodland çocuk bahçesi. Proje, dikkati şehrin gürültüsünden uzaklaştırmayı ve doğaya yönelmeyi amaçladı. Bu nedenle bahçede su merdivenleri ve su duvarı gibi bazı ilginç su özellikleri vardır.

Proje Adı : Oasis, Tasarımcıların adı : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Müşterinin adı : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Ev Bahçesi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.