Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Ev

DA AN H HOUSE

Konut Ev Kullanıcılara göre özelleştirilmiş bir konut. İç mekanın açık alanı oturma odası, yemek odası ve çalışma alanını özgürlük trafik akışı ile birbirine bağlar ve aynı zamanda balkondan yeşil ve ışığı getirir. Evcil hayvan için özel kapı, her aile üyesinin odasında bulunabilir. Düz ve engelsiz trafik akışı, kapı eşiği olmayan tasarımdan kaynaklanmaktadır. Yukarıdaki tasarımların vurgusu, kullanıcı alışkanlıklarını, ergonomik ve yaratıcı fikir kombinasyonlarını karşılayacak şekilde tasarlanacaktır.

Proje Adı : DA AN H HOUSE, Tasarımcıların adı : Shu-Ching Tan, Müşterinin adı : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Konut Ev

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.