Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kablosuz Hoparlörler

FiPo

Kablosuz Hoparlörler Göz alıcı tasarımıyla FiPo ("Ateş Gücü" nin kısaltılmış hali), tasarım ilhamı olarak sesin kemik hücrelerine derinlemesine nüfuz etmesini ifade eder. Amaç, vücut kemiğine ve onun hücrelerine yüksek güç ve kaliteli ses üretmektir. Bu, kullanıcının hoparlörü Bluetooth aracılığıyla cep telefonuna, dizüstü bilgisayara, tabletlere ve diğer cihazlara bağlamasını sağlar. Hoparlörün yerleştirme açısı ergonomik standartlara göre tasarlanmıştır. Dahası, hoparlör cam tabanından ayrılarak kullanıcının şarj etmesini sağlar.

Proje Adı : FiPo , Tasarımcıların adı : Nima Bavardi, Müşterinin adı : Nima Bvi Design.

FiPo  Kablosuz Hoparlörler

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.