Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Dönüşüm

Tigi

Dijital Dönüşüm Saç modasındaki en ikonik varlıklardan biri, dijital alaka düzeyine cesur bir adım atmak üzere. Professional dot com ve Tigi Color Copyright serilerinin yeniden geliştirilmesi, sanatçılar tarafından oluşturulan ısmarlama içerik, çağdaş fotoğrafçıların katılımı ve henüz görünmeyen tasarım ifadelerini dijital ortamda birleştirerek yönetildi. Güzel ama teknikler ve zanaat arasında keskin zıtlıklar. Son olarak, 0'dan 100'e gerçek dijital dönüşüme doğru adım adım sağlıklı bir yaklaşımla Tigi'ye rehberlik ediyor.

Proje Adı : Tigi, Tasarımcıların adı : Fayssal Loussaief, Müşterinin adı : Unilever UK TIGI.

Tigi Dijital Dönüşüm

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.