Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Koltuk

Ami

Koltuk AMI koltuk, restoranlarda yoğun kullanım için tasarlanmıştır. Hem çok rahat hem de sağlam olması ve ayrıca bir restoranın zorlu koşullarında hizmeti önemli ölçüde kolaylaştırması için düşünülmüştür. Ragbi topunu andıran çeşitli oval çizgileriyle çok yönlü şekli, müşterilerin restoranda oldukları için kendilerini çok rahat ve mutlu hissetmelerini sağlar. Kollardaki eliptik delikler, insanların okşamayı sevdiği kalıplanmış tahta parçalarıyla kaplıdır. Koltuk, kişiselleştirilmiş bir poli-kromatik setin kompozisyonunu sağlayan çok çeşitli parlak renklerde mevcuttur.

Proje Adı : Ami, Tasarımcıların adı : Patrick Sarran, Müşterinin adı : QUISO SARL.

Ami Koltuk

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.