Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Giyilebilir Lüks Sanat

Animal Instinct

Giyilebilir Lüks Sanat NYC heykeltıraş ve sanat kuyumcusu Christopher Ross'un giyilebilir lüks sanat koleksiyonu Animal Instinct, sanatçının kendisi tarafından antik saf gümüş, 24 ayar altın ve Bohemya camından karmaşık bir şekilde hazırlanmış, hayvanlardan ilham alan, sınırlı sayıda üretilen bir dizi parçadır. Sanat, mücevher, haute couture ve lüks tasarım arasındaki sınırları akıllıca bulanıklaştıran heykelsi kemerler, hayvan sanatı kavramını vücuda getiren benzersiz, kışkırtıcı ifadeler yaratıyor. Güçlendirici, göz alıcı ve orijinal olan zamansız ifade parçaları, heykelsi formda dişi hayvan içgüdüsünün bir keşfidir.

Proje Adı : Animal Instinct, Tasarımcıların adı : Christopher Ross, Müşterinin adı : Christopher Ross, LLC.

Animal Instinct Giyilebilir Lüks Sanat

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.