Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tabure

Tri

Tabure Doğal sedirde masif tabure CNC makinelerle işlenmiş ve elde bitirilmiş özelliği, 50 x 50 işlenmemiş masif ahşap sedir bloğundan oluşmasıdır. belirli bir sedir ağacının formları ve renk şeması, onu koruyan ve işlevsel bir nesne haline getiren doğal bir yağa sahip olmak ve bakımında pratiktir, doğal malzemeyi zenginleştiren yumuşak bir tasarıma ek olarak, kokusu ile tasarım duyusal dokunuştan bahsedebilirsiniz. , konfor ve koku.

Proje Adı : Tri, Tasarımcıların adı : Ascanio Zocchi, Müşterinin adı : riva1920.

Tri Tabure

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.