Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sarkıt Lamba

Vector equilibrium

Sarkıt Lamba Vektör Dengesi, kasnak sistemli sarkıt ve modüler bir aydınlatmadır. Parlaklık, modülasyon ile kontrol edilebilir. Dengeleme görevi gören küresel cam vazo çeşitli dekoratif öğeler içerebilir. Konuşlandırılmış haliyle tasarım bir küpoktahedrona dönüşür. Sözleşmeli bir ikosahedrona dönüşür. Her iki durumda da ampul, aydınlatmanın merkezinde yer alır ve iyi oranlar sağlar. Aydınlatma piramit şeklinde bir ambalaj içinde sevk edilebilir.

Proje Adı : Vector equilibrium, Tasarımcıların adı : Nicolas Brevers,, Müşterinin adı : Gobo.

Vector equilibrium Sarkıt Lamba

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.