Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oyuncak

Sofia

Oyuncak Tasarım, oyuncak bebekler için bir 19. yüzyıl Sloven ahşap arabasından esinlenmiştir. Tasarımcıların karşılaştığı zorluk, asırlık bir oyuncağı alıp, ona yeniden bir amaç kazandırmak, onu çekici, kullanışlı, ilginç tasarım açısından, farklı ve her şeyden önce basit ve zarif yapmaktı. Yazarlar, bebekler için modern bir portatif bebek beşiği tasarladı. Bir çocuk ile oyuncak bebek arasındaki ilişkinin yumuşaklığını gösteren organik bir şekil buldular. Temelde ahşap ve tekstilden yapılmıştır. Bebekleri uyumak, taşımak ve saklamak için kullanılabilir. Bu oyuncak sosyal oyunu teşvik ediyor.

Proje Adı : Sofia, Tasarımcıların adı : Klavdija Höfler and Matej Höfler, Müşterinin adı : kukuLila.

Sofia Oyuncak

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.