Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dükkan

Munige

Dükkan Dıştan ve içten tüm bina, siyah, beyaz ve birkaç ahşap rengi ile tamamlanan beton benzeri malzemelerle dolu ve birlikte harika bir ton yaratıyor. Mekanın merkezindeki merdiven başrol olur, çeşitli açılı katlanmış şekiller, tıpkı ikinci katın tamamını destekleyen bir koni gibidir ve zemin katta genişletilmiş bir platformla birleşir. Mekan tamamen bir parça gibidir.

Proje Adı : Munige, Tasarımcıların adı : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Müşterinin adı : B.P.S design.

Munige Dükkan

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.