Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bebek Ürünleri Için Ambalaj

HUSHBEBE

Bebek Ürünleri Için Ambalaj Araştırmaya göre, kreş pazarında büyük bir oyuncu olan yaşlılar, doğa modelli ürünleri tercih ediyor. Bir strateji olarak, Kore'de zaten organik ve çevre dostu bebek ürünleriyle dolu olan pazardaki kreş bölümüne yeni geldiklerinde doğrudan doğayı ve eğlenceyi hissedebilecekleri yolu seçti. Bu ambalaj, satışa yüklendiklerinde mevsime göre dağların değişik renklerini gösterecek şekilde çok çeşitli şekillerde büyük bir dağ oluşturur. Ayrıca, bu mevsimlik bebek ambalajı bebek oyuncakları işlevi görür, böylece büyükanne ve büyükbabaların bebek oyuncakları için blok satın almalarına gerek kalmaz.

Proje Adı : HUSHBEBE, Tasarımcıların adı : Sook Ko, Müşterinin adı : Sejong University.

HUSHBEBE Bebek Ürünleri Için Ambalaj

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.