Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Koşu Ayakkabısı

Kateem

Koşu Ayakkabısı Yenilikçi malzemeler ve üretim tekniklerini kullanan, aynı zamanda yeni bir koşu deneyimi oluşturmak için geleneksel bilgi birikimine dayanan hafif bir koşu ayakkabısı. Üst kısım, esnek bir dış iskelet gibi yarı sert panellerden yapılmıştır - sağlam, su itici ve nefes alabilir. Bir karbon burun başlığına ve kesin olarak tanımlanmış esnek bölgelere sahiptir. Geleneksel bağcıklar kolayca ayarlanabilir, çorap benzeri iç ve özel 3D baskılı iç taban mükemmel oturmayı garanti eder. Orta taban incedir ve değişken sırt kaplamalarına sahiptir. Ayaklar iyi korunur ve desteklenir - koşucuları daha iyi performans göstermeleri için güçlendirir.

Proje Adı : Kateem, Tasarımcıların adı : Florian Seidl, Müşterinin adı : Florian Seidl.

Kateem Koşu Ayakkabısı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.