Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Mr Woo

Logo Bay Woo'nun iki anlamı var: İlk niyet, Zen'de yansıtılan kendini gerçekleştirme taahhüdüdür. Diğer bir özellik, '(doğru) seçimler yaparken' olduğu gibi hayata karşı genel bir tutumdur. Bu ruhla kişi ne sevdiğini seçer. Bay Woo, insanlara özgüvenle, eğitimli, kültürlü ve esprili bir şekilde kendini fark etme izlenimi veriyor. Neticede esprili, kendine güvenen ve zeki bir maskot olan Bay Woo yapıldı. Bay Woo insanlara Çin menşeli geleneksel bir sanat türü olan fok kesimini hatırlatıyor - Çin estetiğini ve kültürünü ifade ediyor.

Proje Adı : Mr Woo, Tasarımcıların adı : Dongdao Creative Branding Group, Müşterinin adı : Mr. Woo.

Mr Woo Logo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.