Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Sealink Impression

Logo Tasarımda 'xi' olarak telaffuz edilen Çince karakter 西 kullanılmış ve ilgili bir desen oluşturulmuştur. Bu geleneksel mühür karakteri, güçlü ancak hassas bir izlenim sağlar. Görseller, gelenek ve modernliğin birleşimini yansıtıyordu. Ayrıca güneşin doğuşu görüntüsü Çin estetiğini bünyesinde barındırmaktadır. Maskot için, onu canlı kılmak için uzuvlar eklendi. Gözlerin kullanımı da Doğu güzelliğidir ve kültürün kökenini vurgular. Böylelikle mütevazı, arkadaş canlısı ve sevimli maskot 西泠 君 'xi lin jun' sunuldu.

Proje Adı : Sealink Impression, Tasarımcıların adı : Dongdao Creative Branding Group, Müşterinin adı : Sealink Impression Group .

Sealink Impression Logo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.