Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Wanlin Art Museum

Logo Wanlin Sanat Müzesi Wuhan Üniversitesi kampüsünde yer aldığından, yaratıcılığımızın aşağıdaki özellikleri yansıtması gerekiyordu: Öğrencilerin tipik bir sanat galerisinin özelliklerini sunarken, sanatı onurlandırması ve takdir etmesi için merkezi bir buluşma noktası. Aynı zamanda 'insancıl' olarak görülmesi gerekiyordu. Üniversite öğrencileri hayatlarının başlangıç çizgisinde dururken, bu sanat müzesi öğrencilerin sanat takdiri için bir açılış bölümü görevi görür ve sanat onlara ömür boyu eşlik eder.

Proje Adı : Wanlin Art Museum, Tasarımcıların adı : Dongdao Creative Branding Group, Müşterinin adı : Wuhan University.

Wanlin Art Museum Logo

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.