Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Kaleido Mall

Logo Kaleido Alışveriş Merkezi, alışveriş merkezi, yaya caddesi ve gezinti yeri gibi çok sayıda eğlence mekanı sunmaktadır. Bu tasarımda tasarımcılar, boncuklar veya çakıl taşları gibi gevşek, renkli nesnelerle bir kaleydoskop desenleri kullandılar. Kaleydoskop, Antik Yunan καλός (güzel, güzel) ve εἶδος'dan (görülen) türetilmiştir. Sonuç olarak, farklı modeller çeşitli hizmetleri yansıtır. Formlar sürekli değişerek Alışveriş Merkezi'nin ziyaretçileri şaşırtmaya ve büyülemeye çalıştığını gösteriyor.

Proje Adı : Kaleido Mall, Tasarımcıların adı : Dongdao Creative Branding Group, Müşterinin adı : Kaleido Mall.

Kaleido Mall Logo

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.