Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Etkileşimli Sanat Enstalasyonu

Pulse Pavilion

Etkileşimli Sanat Enstalasyonu Pulse Pavilion, ışığı, renkleri, hareketi ve sesi çok duyusal bir deneyimde birleştiren etkileşimli bir enstalasyondur. Dışarıda basit bir kara kutu var, ancak içeri girildiğinde, led ışıkların, titreşimli sesin ve canlı grafiklerin bir arada oluşturduğu illüzyona dalmış durumda. Renkli sergi kimliği, pavyonun iç kısmındaki grafikler ve özel tasarlanmış bir yazı tipi kullanılarak, pavyon ruhu içinde yaratılmıştır.

Proje Adı : Pulse Pavilion, Tasarımcıların adı : József Gergely Kiss, Müşterinin adı : KJG Design.

Pulse Pavilion Etkileşimli Sanat Enstalasyonu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.