Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Watchfaces Uygulamaları

TTMM

Watchfaces Uygulamaları TTMM, Pebble Time ve Pebble Time Round akıllı saatler için bir saat yüzleri koleksiyonudur. Burada 600'den fazla renk varyasyonunda 50 ve 18 modelli iki uygulama (hem Android hem de iOS platformu için) bulacaksınız. TTMM, rakamların ve soyut infografiklerin basit, minimal ve estetik birleşimidir. Artık zaman tarzınızı istediğiniz zaman seçebilirsiniz.

Proje Adı : TTMM, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : TTMM.

TTMM Watchfaces Uygulamaları

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.