Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Deniz Müzesi

Ocean Window

Deniz Müzesi Tasarım konsepti, binaların sadece fiziksel nesneler olmayıp, bazı daha büyük sosyal metinlere dağılmış anlam veya işaretlere sahip yapılar olduğu fikrini takip eder. Müzenin kendisi bir eser ve yolculuk fikrini destekleyen bir gemi. Eğimli tavanın delinmesi, derin denizin cömert atmosferini güçlendirir ve büyük pencereler, okyanusun düşünceli bir görünümünü sunar. Müze, deniz temalı ortamı optimize ederek ve nefes kesen su altı manzaralarıyla birleştirerek, işlevini samimi bir şekilde yansıtıyor.

Proje Adı : Ocean Window, Tasarımcıların adı : Nikolaos Karintzaidis, Müşterinin adı : Nikolaos Karintzaidis.

Ocean Window Deniz Müzesi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.