Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Collier

Eves Weapon

Collier Eve'in silahı 750 karat gül ve beyaz altından yapılmıştır. 110 elmas (20,2 ct) içerir ve 62 segmentten oluşur. Hepsinin birbirinden tamamen farklı iki görünümü vardır: Yandan görünümde segmentler elma şeklindedir, üstten görünümde V şeklinde çizgiler görülebilir. Elmasları tutan yay yükleme efekti oluşturmak için her bölüm yana doğru bölünmüştür - elmaslar yalnızca gerilim ile tutulur. Bu avantajlı bir şekilde parlaklığı, parlaklığı vurgular ve elmasın görünür parlaklığını en üst düzeye çıkarır. Kolyenin boyutuna rağmen son derece hafif ve net bir tasarım sağlar.

Proje Adı : Eves Weapon, Tasarımcıların adı : Britta Schwalm, Müşterinin adı : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Collier

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.