Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çocuk Giyim Mağazası

PomPom

Çocuk Giyim Mağazası Parçaların ve bütünün algılanması, satılacak ürünlere vurgu yaparak kolayca tanımlanabilen bir geometriye katkıda bulunur. Yaratıcı eylemdeki zorluklar, alanı zaten küçük boyutlarla kıran büyük bir ışınla artırıldı. Vitrin, kiriş ve mağazanın arka kısmının referans ölçülerine sahip tavanı eğme seçeneği, programın geri kalanına çekilişin başlangıcıydı; sirkülasyon, sergi, servis tezgahı, şifonyer ve depolama. Nötr renk, alanı işaretleyen ve düzenleyen güçlü renklerle vurgulanan boşluğa hakimdir.

Proje Adı : PomPom, Tasarımcıların adı : Albertina Oliveira, Müşterinin adı : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom Çocuk Giyim Mağazası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.