Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Su Ve Ispirto Bardağı

Primeval Expressions

Su Ve Ispirto Bardağı Eğimli kesimli yumurta şeklinde kristal bardaklar. Basit bir damla camsı sıvı, doğal bir mercek, yuvarlaklığı üzerinde neşeyle sallanan ve malzemelerin dikkatlice düzenlenmesiyle dengesini koruyan canlı kristal camlarda yakalanmış. Sallanmaları rahat ve eğlenceli bir atmosfer yaratır. Gözlükler, tutulduğunda avuç içine ayrı bir şekilde oturur. Ceviz veya ksilitten yumuşak tasarımlı, el yapımı bardak altlıkları - eski kereste ile simbiyoz. Üç veya on bardak için elips şeklindeki ceviz tepsileri ve bir parmak yemek tepsisi ile tamamlanır. Düzgün eliptik şekillerinden dolayı tepsiler döndürülebilir.

Proje Adı : Primeval Expressions, Tasarımcıların adı : Mateja Krasovec Pogorelcnik, Müşterinin adı : Stories Design.

Primeval Expressions Su Ve Ispirto Bardağı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.