Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Spot

Thor

Spot Thor, Ruben Saldana tarafından tasarlanan, çok yüksek akı (4.700Lm'ye kadar), yalnızca 27W ila 38W (modele bağlı olarak) tüketim ve yalnızca pasif dağıtımı kullanan optimum termal yönetimli bir tasarıma sahip bir LED spot ışığıdır. Bu, Thor'u piyasada benzersiz bir ürün olarak öne çıkarır. Thor, sınıfında, sürücü aydınlatma koluna entegre edildiğinden kompakt boyutlara sahiptir. Kütle merkezinin stabilitesi, rayın eğilmesine neden olmadan istediğimiz kadar Thor yerleştirmemize izin veriyor. Thor, güçlü ışık akısı ihtiyacı olan ortamlar için ideal bir LED spot ışığıdır.

Proje Adı : Thor, Tasarımcıların adı : Rubén Saldaña Acle, Müşterinin adı : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Spot

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.