Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çekmeceli Dolap

Labyrinth

Çekmeceli Dolap ArteNemus'un Labirenti, bir şehirdeki sokakları anımsatan kaplamasının kıvrımlı yolunun mimari görünümünü vurgulayan bir çekmeceli dolaptır. Çekmecelerin dikkat çekici tasarımı ve mekanizması, sade taslağını tamamlıyor. Akçaağaç ve siyah abanoz kaplamanın zıt renkleri ve yüksek kaliteli işçilik, Labyrinth'in seçkin görünümünü vurguluyor.

Proje Adı : Labyrinth, Tasarımcıların adı : Eckhard Beger, Müşterinin adı : ArteNemus.

Labyrinth Çekmeceli Dolap

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.