Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kulüp Masası

Strech.me

Kulüp Masası Strech.me club & sehpa, modern evdeki çok işlevli mobilya parçası talebi üzerine bir cevaptır. Kullanıcı, mevcut biçimini ve işlevini belirleyen çeşitli kombinasyonlar oluşturmaya teşvik edilir. Geri çekilmiş durumda yerden tasarruf sağlarken, solda ve sağda herhangi bir metal parça veya ek mekanizma olmadan - 80'den 150 cm'ye kadar kayar masa uzatması mümkündür. İki uzatılabilir eleman, ana yapıdan tamamen çıkarılabilir ve yeniden düzenlenebilir, böylece bağımsız olarak çok yönlü mekansal unsurlar olarak hizmet ederler: tezgah, ek masa, vazo / gazete standı veya başucu masası.

Proje Adı : Strech.me, Tasarımcıların adı : Ivana Cvetkovic Lakos, Müşterinin adı : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Kulüp Masası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.