Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Otel, Rezidans, Spa

Hotel de Rougemont

Otel, Rezidans, Spa Hotel de Rougemont'un zeki bir uluslararası müşteriye adanmış tasarımı, geleneksel İsviçre dağ evi tarzı ile çağdaş bir lüks tatil yeri arasında ortak bir zemin bulmalıydı. Çevreleyen doğadan ve yerel mimariden esinlenen iç mekanlar, eski ve yeninin dengeli bir kombinasyonu ile geleneği yeniden keşfederek Alp misafirperverliğinin ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Otantik doğal malzemeler ve geleneksel işçilik, özel detayların ve sofistike aydınlatma armatürlerinin ve kaplamaların sade bir zarafet duygusu uyandırdığı temiz çizgili bir tasarıma sahiptir.

Proje Adı : Hotel de Rougemont, Tasarımcıların adı : Claudia Sigismondi, Andrea Proto, Müşterinin adı : PLUSDESIGN.

Hotel de Rougemont Otel, Rezidans, Spa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.