Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Eşarp

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

Eşarp Geleneksel Rus mitolojisindeki Sirin ve Alkonost imgelerinin orijinal kompozisyonu% 100 ipek eşarplar (serigrafi, 11 renk) üzerine basılmıştır. Şirin, koruyucu doğa, güzellik ve mutluluğun büyülü özelliklerine sahipti. Alkonost, Şafak Kuşu rüzgarı ve havayı kontrol eder. "Okyanus Denizi'nde, Buyan adasında, nemli, güçlü bir Meşe var." Meşe'de yuva kuran iki kuştan, Dünya'da yeni bir hayata başladı. Hayat Ağacı bir yaşam sembolü oldu ve , iki kuşu korumak, iyilik, esenlik ve aile mutluluğunun sembolü.

Proje Adı : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, Tasarımcıların adı : Ekaterina Ezhova, Müşterinin adı : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life Eşarp

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.