Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Işlevli Çalışma Masası

Portable Lap Desk Installation No.1

Çok Işlevli Çalışma Masası Bu Portatif Lap Masa Kurulumu No.1, kullanıcılara esnek, çok yönlü, odaklanmış ve düzenli bir çalışma alanı sağlamak için tasarlanmıştır. Masa, yerden son derece tasarruf sağlayan bir duvara montaj çözümünden oluşur ve duvara yaslanarak saklanabilir. Bambudan yapılmış masa, kullanıcının evde farklı yerlerde kucak masası olarak kullanmasına olanak tanıyan duvar braketinden çıkarılabilir. Masa ayrıca, ürünün kullanıcı deneyimini iyileştirmek için telefon veya tablet standı olarak kullanılabilen üst kısımda bir oluk içerir.

Proje Adı : Portable Lap Desk Installation No.1, Tasarımcıların adı : Liyang Liu, Müşterinin adı : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Çok Işlevli Çalışma Masası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.